MediaFly.pl

Jak całkowicie od zera zbudować biznes online
i zarabiać pięciocyfrowe
kwoty miesięcznie?

Jak krok po kroku poukładać swoje działania biznesowe i pozyskiwać nowych klientów?

Bez nazwy-2 kopia

Od Bogumiła Mucha
12 październik 2020 r.

Opowiem Ci pewną historię…

Pamiętam czasy, kiedy zaczynałam przygodę w Social Media budując swoją markę osobistą. Miałam 21 lat, 500 osób w zespole, niesamowite emocje i wiarę w osiąganie ponadprzeciętnych rezultatów.

Wszystko układało się po mojej myśli. Zarabiałam coraz więcej, dzięki swojej pracy. Chciałam pozyskiwać jeszcze więcej partnerów do współpracy, dlatego też zaczęłam interesować się marketingiem online.

Jedno, drugie, trzecie darmowe szkolenie. Zdobywałam coraz więcej wiedzy i nie chciałam korzystać z płatnych usług agencji marketingowych. Wydawało mi się, że jest to zbędne. Z uporem sama dążyłam do nauki wszystkich elementów technicznych i merytorycznych w social media. Sama chciałam nauczyć się jak zrobić własną stronę www, jak składać video, jak robić reklamy na Facebook i wiele więcej.

Sam proces samodzielnej nauki zajmował mi zbyt dużo czasu. W pewnym momencie byłam już sfrustrowana i wcale nie chciałam działać w internecie. Wylogowałam się na kolejne 2 lata…

Pragnienie własnego e-biznesu wracało i chciałam sfinalizować to co kiedyś zaczęłam w wielkim uporem. Dlatego dzisiaj powtarzam wszystkim moim kursantom “Naucz się dobrze działać, zanim zmęczysz się próbowaniem”.

Doskonale wiem jak zbyt duża ilość obowiązków może wypalić emocjonalnie, a efekty będą, albo ich nie będzie.

Często przedsiębiorcy zakopują się w swoich obowiązkach świadcząc tylko usługi, zapominając o rozwoju swojego biznesu. Żyją z dnia na dzień. Jest to podstawowy błąd, ponieważ zlecenia w każdej chwili mogą się skończyć i wtedy przedsiębiorca szuka ratunku.

Rozwiązaniem tego zamkniętego koła jest sprawienie, że klienci będą przychodzili do Ciebie automatycznie, Jak to zrobić? Powinieneś ułożyć swój marketing i być z niego dumny. Powinieneś wiedzieć ile klientów płynie świadomie z Twoich działań marketingowych.

Właśnie dlatego stworzyłam grupę mentoringową “Praktyk Marketingu Internetowego”.

Dziś razem z moim wspólnikiem odkrywamy wszystkie karty i pokazujemy Tobie jak możesz poukładać swoje działanie w social media i zbudować dochodową markę. Możesz przenieść swój biznes do internetu i zacząć pozyskiwać więcej klientów. Dołącz do grupy mentoringowej – miesięcznej szkoły social media. 

Przekonaj się jak możesz zarabiać online, zadbać o swoją przyszłość finansową w tych trudnych czasach oraz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich. Niemożliwe? Już dziś podejmując pierwszy krok możesz to zrobić.

Możesz sam szukać rozwiązań, angażować swój wolny czas i być może nie osiągniesz takich rezultatów, jakich pragniesz uzyskać. Możesz skorzystać ze sprawdzonej strategii i otrzymać to rozwiązanie na tacy.

Dowiedz się co działa w polskich realiach i co musisz zrobić TERAZ, żeby zmienić swoje życie i przejść drogę od marzyciela i konsumenta treści w Social Media do skutecznego marketera prowadzącego efektywny biznes!

Nawet, jeśli teraz nie masz kompletnie na nic czasu i frustruje Cię fakt, że inni mają rezultaty i osiągają wyniki, a Ty nie zarabiasz wystarczająco dużo pieniędzy, które mógłbyś mieć, tylko gdy Twoja marka w internecie byłaby efektywna. Dowiedz się jak to zmienić!

Dlaczego niektórzy mimo spędzania wielu godzin w internecie nie monetyzują swoich działań?

Tego nie nauczysz się podczas darmowych webinarów czy w grupach na facebooku.

Nie wiem czy wiesz, że dziś działanie w internecie jest zupełnie inne niż 10 lat temu. Zasięgi organiczne spadają, brak aktywności powoduje, że musisz zaczynać od nowa. 

Prawdziwe efekty Twojej aktywności w internecie zaczynają się wtedy gdy zaczynasz być producentem wartościowych treści, ale żeby to mieć musisz wiedzieć jak właściwie do robić, by docierać do ludzi, do których chcesz docierać. W konsekwencji tego zarabiać więcej, mieć satysfakcję i osiągać swoje cele. Usuniesz wiele przykrych zdarzeń, które mogą się wydarzyć.

Dlatego dziś chcemy Ci powiedzieć, że powinieneś to zrobić. To jest właśnie ten czas. 

Już po szkoleniu zaczniesz myśleć jak marketer i ustalisz schematy funkcjonowania Twojej firmy!

Dla kogo jest grupa mentoringowa
“Praktyk Marketingu Internetowego”?

Dla osób działających w firmach MLM, którzy nie mają zadawalających efektów i chcą zdobywać potencjalnych partnerów w sieci

Dla początkujących przedsiębiorców, którzy niedawno otwarli swój pierwszy biznes i chcą zdobyć praktykę w zakresie social media

Dla osób samozatrudnionych, które mają trudność z samodzielnym promowaniem się przez internet

Dla liderów, którzy chcą budować swoją markę, ale nie mają czasu i wiedzy jak wykorzystać najnowsze technologie

Dla ambitnych ludzi chcących się rozwijać w social media marketingu i zdobyć prace na tym stanowisku

Dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają pracowników i chcą udoskonalić swój wewnętrzny dział marketingu

Czego nauczysz się podczas tego programu mentoringowego?

Zbudujesz swój własny lejek marketingowy

Wiedząc jak dotrzeć do większej liczby osób ze swoim produktem jesteś w stanie osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Potrzebujesz właściwie zaprojektować drogę Twojego idealnego klienta, tak by wiedział on jak krok po kroku zdobyć rozwiązanie, którego poszukuje. Właściwie zaprojektowany schemat pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze na nieefektywne działania i pojedyncze poszukiwania. Właśnie teraz jesteś w stanie to zautomatyzować i zarabiać nawet kiedy śpisz!

Nauczysz się prowadzić swoje własne social media

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę jak strategicznie prowadzić swoje media społecznościowe, by dawały Tobie gotowych klientów. Właściwe zbudowany wizerunek w Social Media pozwoli Ci budować zaufanie i lubialność do Twojej marki. Poznasz sposoby na skuteczne planowanie treści oraz wiele aspektów technicznych, które pozwolą Ci tworzyć content wyróżniający się spośród innych.

Nauczysz się sprzedawać przez internet

Jeśli do tej pory nie sprzedawałeś swoich usług lub produktów przez internet teraz jest najlepszy czas na to, by zacząć to robić. Podczas miesięcznego procesu zdobędziesz pierwszych klientów, przełamiesz swoje bariery oraz poukładasz swój model biznesowy tak, abyś czerpał z niego jak najlepsze efekty. Skuteczna sprzedaż przez internet powinna być zaplanowana. Przypadkowość nie wchodzi tutaj w grę. 

Czego jeszcze się nauczysz?

Edge Rank to algorytm facebooka, który odpowiada za efektywność wyświetlania się postów. Nauczysz się jak tworzyć treści, aby więcej osób mogło na niego zareagować.

Umiejętność właściwej obsługi Business Managera pozwoli Ci docierać do określonej grupy docelowej z Twoim produktem i usługą. Dobra reklama to także skrojona na miarę treść i forma. Podczas szkolenia poznasz wiele elementów tworzenia skutecznych i dochodowych kampanii.

Właściwie prowadzony profil Twojej marki pozwoli Ci przyciągać najlepszych dla Ciebie klientów. Pomożemy Ci określić właściwe słowa kluczowe, identyfikację graficzną oraz odpowiednie treści dla Twojej branży.

Już po szkoleniu zaczniesz tworzyć grafiki dla swojej marki niezależnie od pomocy zewnętrznych specjalistów. To bardzo pomoże Ci w samodzielnym kreowaniu wizerunku swojej firmy czy marki w internecie.

Dziś możesz powracać ze swoją ofertą do osób, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup. Poznasz proste metody na ponowne zachęcenie swoich potencjalnych klientów.

Dziś działanie w internecie jest o wiele prostsze jeśli korzystasz z narzędzi, które wiele rzeczy mogą zrobić za Ciebie. Poznasz najprostsze sposoby na wygodną i przyjemną pracę. Pokażemy Ci takie narzędzia jak: Brand24, Rankhub, Senuto, Google Analytics, GTMetrix, AdEspresseo, FastTony i wiele więcej.

Najlepsze rezultaty są prostsze niż myślisz. Podczas szkolenia pokażemy Ci jak zaplanować najlepszą strategię na wyróżniający się wizerunek Twojej marki w sieci.

Dziś 24-godzinne Stories mają o wiele większe zasięgi niż inne treści. Jeśli nie stosujesz tej metod do swojej promocji tracisz wielu potencjalnych klientów. Uczestnicząc w grupie mentoringowej poznasz proste i łatwe sposoby na skuteczne i profesjonalne Stories.Można to zrobić za pomocą generatorów. Nie musisz oddawać to w ręce specjalistów i ponosić kolejnych kosztów. Poznasz prosty sposób na niezależne działanie.

Nauczysz się jak udostępniać jednocześnie LIVE na wielu różnych platformach społecznościowych. Poznasz także sposób na właściwą komunikację.

Landing Page to strona z jedną akcją, promująca na przykład jakiś darmowy e-book lub zapis na szkolenie. Pokażemy Ci jak powinna wyglądać taka strona oraz jak ją utworzyć metodami darmowymi i płatnymi.

Poznasz metody jak tworzyć treści do podstron oraz jak pisać ciekawe artykuły z wykorzystaniem światowych standardów marketingu i copywritingu.

Dowiesz się w jaki sposób promować swojego bloga z użyciem funkcjonalności udostępniania na mediach społecznościowych. Dzięki temu zwiększysz swoje zasięgi i szybko zbudujesz swoją ekspertyzę w Twojej branży.

Dziś możesz powracać ze swoją ofertą do osób, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup. Poznasz proste metody na ponowne zachęcenie swoich potencjalnych klientów.

Jest to proces, w którym osoba, która jeszcze nie zna Twojej firmy korzysta z określonych metod, które pozwolą mu zbudować zaufanie i dalszym procesie dokonać zakupu i stać się Twoim zadowolonym klientem.

Wykorzystaj moc swojej aktualnej społeczności. Zaangażuj ich i daj skorzystać im ze swojej oferty. Jeśli jakość Twoich produktów i usług spełni ich oczekiwania z pewnością pojawią się pierwsze pozytywne opinie i jeszcze więcej zadowolonych klientów.

Jak to wygląda?

0
merytorycznych spotkań online
0
godzin szkolenia w formie VOD
0 %
Satysfakcji i efektów

Co otrzymasz podczas warsztatów?

Dostęp do platformy VOD

Każdy kursant ma dostęp do panelu użytkownika, przez który może oglądać wideo lekcje. Stanowią one dodatkową wartość edukacyjną oprócz spotkań na żywo.

Gotowce i materiały

Dostarczamy naszym studentom gotowe rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swoje pieniądze. Landing page, szablony do WordPressa, tutotriale to tylko część prezentów, które otrzymają nasi kursanci.

Dedykowane strategie

Indywidualnie będziemy dostosowywać wiedzę do grupy uczestników. Tworzymy grupy mentoringowe w taki sposób, aby użytkownicy byli na takim samym poziomie rozwoju.

Gwarancja efektów

Jeżeli nie odnotujesz wzrostu podczas wdrażania przekazywanej przez nas wiedzy zwrócimy Ci pieniądze. Otrzymujesz 100% gwarancję efektów.

Społeczność oraz wsparcie

Otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, indywidualnych konsultacji oraz priorytetowy dostęp do trenerów. 

Konkretna opieka ekspertów

Rzetelna ocena do Twoich działań. Cały czas możesz prosić nas o poradę i wskazówki. Każdy uczestnik jest opatrzony wsparciem.

Kto organizuje i prowadzi program mentoringowy
“Praktyk marketingu internetowego”?

Bogumiła Mucha

Od wielu lat związana z branżą e-Commerce, sprzedażą i marketingiem. Ekspert od psychologii i rozwoju. Swoje 8-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w Network Marketingu dziś przekłada również w biznesie tradycyjnym tworząc agencję marketingową. Kreuje, wyznacza kierunek, określa standardy i tworzy najlepsze rozwiązania dla osób z którymi współpracuje.

Podczas szkoleń dzieli się praktyczną wiedzą z zakresu Social Media, a także kompetencji miękkich oraz skutecznej sprzedaży. W naszej agencji skupia się przede wszystkim na budowaniu relacji z klientami oraz szkolenia.

Uwielbia Social Media, gdyż pozwalają one budować piękne relacje interpersonalne i osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Dzięki temu kreuje swoją markę, inspiruje innych i pomaga im stworzyć swój własny, dochodowy biznes.

Kamil Marczyński

Ekspert w dziedzinie programowania i tworzenia magnetycznych stron i sklepów internetowych. W naszej agencji zarządza komunikacją techniczną. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu marketingu i kampanii reklamowych. Oficjalny partner SalesManago, projektant stron internetowych. Trener i Szkoleniowiec.

Pomaga małym i średnim firmom rozwinąć marketing, aby osiągnąć coraz większą ilość zapytań ofertowych i klientów. Oferuje usługi docierające do firm w całej Polsce dając pełne wsparcie w zakresie marketingu internetowego, w tym np. obsługa social media, budowanie bazy mailingowej, opracowywanie modeli i strategii biznesowych, copywriting.

Bardzo precyzyjny strateg, który potrafi właściwie zaplanować techniczne aspekty marketingu w internecie, które pozwalają wielu klientom osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

Autor wielu publikacji o tematyce marketingu.

Ile to wszystko kosztuje?

Na początku podsumujmy co otrzymasz:

Start programu mentoringowego przewidujemy na 12 grudnia 2020r.
Ilość miejsc ograniczona. Ilość dostępnych miejsc: 20 osób 12 osób

BASIC
797zł
397zł
Cena od 1 grudnia: 797zł
  + dostęp do grupy mentoringowej,
  + dostęp do platformy VOD,
  + grupa na Facebooku dla wszystkich uczestników,
  + materiały i ćwiczenia,
  + gwarancja satysfakcji
EXTENDED
997zł
597zł
Cena od 1 grudnia: 997zł
  + dostęp do grupy mentoringowej,
  + dostęp do platformy VOD,
  + grupa na Facebooku dla wszystkich uczestników,
  + materiały i ćwiczenia,
  + gwarancja satysfakcji,
  + 2 godziny indywidualnej konsultacji z prowadzącymi,
  + 2 godziny pracy programisty lub grafika miesięcznie, czyli wsparcie techniczne podczas trwania kursu
VIP
1197zł
897zł
Cena od 1 grudnia: 1197zł
  + dostęp do grupy mentoringowej,
  + dostęp do platformy VOD,
  + grupa na Facebooku dla wszystkich uczestników,
  + materiały i ćwiczenia,
  + gwarancja satysfakcji,
  + 4 godziny indywidualnej konsultacji z prowadzącymi,
  + 4 godziny pracy programisty lub grafika miesięcznie, czyli wsparcie techniczne podczas trwania kursu

Gwarancja satysfakcji
i skuteczności

Jesteśmy tak pewni wiedzy, którą przekazujemy podczas uczestnictwa w grupie mentoringowej, że dajemy Ci 100% gwarancji skuteczności lub zwrot pieniędzy! Jeśli po wdrożeniu wiedzy przekazanej Tobie podczas szkolenia nie uzyskasz zadowalających efektów możesz odzyskać zainwestowane pieniądze.

PRZEDSPRZEDAŻ trwa do 1 grudnia. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz. Ilość miejsc ograniczona.

© 2021 MediaFly.pl | Regulamin | Polityka prywatności